Atpūtas komplekss Vimbas piedāvā

Lielā māja

Jauna un moderna māja, kas rekonstruēta 2013.gadā. Mājā ir 3 plašas guļamistabas (divās istabās ir divguļamās gultas, vienā istabā ir 2 vienguļamās gultas), 2 virtuves, 2 viesistabas un 2 vannas istabas. Mājas plānojums ir veidots tā, ka atļauj 2 ģimenēm atpūsties netraucējot vienai otru. 

Kopumā mājā var komfortabli nakšņot līdz 8 cilvēkiem.

Iznomājam tikai visu māju kopumā. 

Cena 220 EUR/diennaktī + PVN (12%).

Svarīgi! Strādājam vasaras sezonā no maija līdz septembrim.

Mazā māja

Kempinga mājiņa būvēta 2012.gadā. Mājā pieejamas visas ērtības. Mājas plānojums ir ērts un pārdomāts - 2 guļamistabas ar divguļamām gultām, viesistaba ar virtuvi un vannas istaba. Plaša terase ar galdu un krēsliem, grillu un vēsakos vasaras vakaros noderēs terasē uzstādītais sildītājs.

Kopumā mājā var komfortabli nakšņot līdz 4 cilvēkiem.

Iznomājam tikai visu māju kopumā. 

Cena 110 EUR/diennaktī + PVN (12%).

Svarīgi! Strādājam vasaras sezonā no maija līdz septembrim.

Infrastruktūra

Telšu un ugunskura vietas. Saullēktu un saulrietu sagaidīšana jūras krastā pie ugunskura sniegs neaizmirstamus un romantiskus iespaidus, jauki papildinot Jūsu pavadītas brīvdienas un svinības pie mums. Vimbu teritorijā iespējams izvietot līdz 5 teltīm.

Pludmale. Mūsu lielākā priekšrocība ir akmeņainā jūrmala un pludmale, kas ir tiešā Vimbu tuvumā, pāris soļu attālumā.

Citas izklaides. 20 m no Vimbām atrodas vieta, kurā noris visa Kaltenes sabiedriskā dzīve – Kaltenes bibliotēka jeb kā vietējie iedzīvotāji to dēvē – „klubs”. Blakus Kaltenes bibliotēkai atrodas volejbola un basketbola laukumi, kā arī papildus sabiedriskās telts vietas. Aktīvās atpūtas cienītājiem Vimbu teritorijā ir izvietots batuts. Bērnu ballītēm un sporta svētkiem par atsevišķu samaksu ir iespējams vienoties par piepūšamo atrakciju uzstādīšanu.


Vairāk par apkārtni un izklaides iespējām lasīt šiet

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .